Získejte uvítací voucher v hodnotě 100 Kč

Vytvořte si zdarma uživatelský účet, užívejte si všechny výhody pro registrovaného uživatele a získejte přehled nejen o aktuálních akcích, slevách a novinkách, ale také uvítací voucher v hodnotě 100 Kč na první nákup. Slevu je možné využít pouze na www.alpinepro-outlet.cz.
Voucher

Přihlášení

Nebo se přihlaste přes

Zaregistrujte se

Vytvořte si zdarma uživatelský účet a užívejte všechny výhody pro registrovaného člena – jako dárek obdržíte uvítací voucher v hodnotě 100 Kč.

Nebo se přihlaste přes

Zapomněli jste heslo?

Zadejte e-mail použitý při registraci, na který vám pošleme odkaz pro obnovu hesla.

Doprava a platba

DOPRAVA OBJEDNÁVKY

Zboží je doručováno v rámci území České republiky. Cena za dodání zboží prostřednictvím některého z přepravců podle čl. V. obchodních podmínek, kterou je kupující povinen uhradit současně s kupní cenou zboží, činí v případě přepravy v rámci České republiky

Druh dopravy  cena s DPH   Objednávky nad 1 299 Kč  
ČESKÁ POŠTA - Balík do ruky99 KčZDARMA
ČESKÁ POŠTA - Balík na poštu 89 KčZDARMA
ČESKÁ POŠTA - Balíkovna69 KčZDARMA
ZÁSILKOVNA NA VÝDEJNU    69 KčZDARMA
ZÁSILKOVNA NA ADRESU99 KčZDARMA
DPD
GLS
89 Kč
109 Kč
ZDARMA
ZDARMA
DOBÍRKA*40 Kč40 Kč

Částka pro stanovení ceny dopravy je počítána z celkové ceny objednávky po započtení všech slev, včetně dárkových voucherů a poukazů.

Před převzetím zboží od dopravce zkontrolujte neporušenost obalu, v případě poškození nebo jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte.

Výběr přesného času dodání není bohužel ze strany dopravce možný. Dodání objednávky je realizováno na základě předchozího avíza dopravce, a to jen v pracovních dnech. V případě, že nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte informaci ohledně následujícího termínu doručení, případně výzvu k vyzvednutí.

PLATBA OBJEDNÁVKY

Platba bankovním převodem

Bankovní převod peněz trvá zpravidla jeden pracovní den. Při vyplňování bankovního převodu je nutné uvést variabilní symbol = číslo objednávky, která obdržíte e-mailem při potvrzení objednávky. 

Objednávka vám je odeslána po připsání finančních prostředků na náš bankovní účet.

Bankovní účet pro platbu bankovním převodem, vedený u České Spořitelny, a.s. - 5719372/0800.   

Platba online platební kartou

Rychlá a bezpečná platba. Informaci o úspěšné transakci obdržíme prakticky okamžitě. Údaje ke své platební kartě nezadáváte na našich webových stránkách, ale na zabezpečené webové stránce společnosti, která platby zprostředkovává. Pokud vám platba kartou nefunguje, nejčastěji to bývá z důvodu nastavení platební karty (neumožňuje platbu na internetu nebo jste překročili limit) – zkontrolujte si prosím nastavení ve svém internetovém bankovnictví.

Platba dobírkou*
Zboží zaplatíte přepravci při jeho dodání, přímo na dodací adrese uvedené v objednávce. V případě objednávky na dobírku není bohužel možné platit u dopravce platební kartou, platba je možná pouze v hotovosti. Při platbě na dobírku bude k ceně objednávky přičten poplatek dle platného ceníku, který je součástí našich Obchodních podmínek a sekce Doprava a platba.