Získejte uvítací voucher v hodnotě 100 Kč

Vytvořte si zdarma uživatelský účet, užívejte si všechny výhody pro registrovaného uživatele a získejte přehled nejen o aktuálních akcích, slevách a novinkách, ale také uvítací voucher v hodnotě 100 Kč na první nákup. Slevu je možné využít pouze na www.alpinepro-outlet.cz.
Voucher

Přihlášení

Nebo se přihlaste přes

Zaregistrujte se

Vytvořte si zdarma uživatelský účet a užívejte všechny výhody pro registrovaného člena – jako dárek obdržíte uvítací voucher v hodnotě 100 Kč.

Nebo se přihlaste přes

Zapomněli jste heslo?

Zadejte e-mail použitý při registraci, na který vám pošleme odkaz pro obnovu hesla.

Vrácení a reklamace

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 

Nelíbí se vám objednané zboží nebo vám zboží střihově nesedí? Zboží je samozřejmě možné vrátit bez udání důvodu, u nás v prodloužené lhůtě 30 dní od jeho převzetí od dopravní společnosti (uvedený důvod vrácení nám ale pomůže zlepšit se pro příště). 

Vrácené zboží musí být nepoužité, v původním stavu, se všemi visačkami a originálními obaly.

Zboží můžete vrátit Českou poštou nebo jiným přepravcem bez ohledu na to, zda vám bylo tímto přepravcem doručeno nebo na naší značkové prodejně. Jakého přepravce zvolíte je jen na vás. Náklady spojené se zpětným vrácením zboží nehradíme. Za vrácené zboží vám zašleme finanční prostředky na bankovní účet do 14 kalendářních dnů od převzetí balíku.

Zásilku odešlete na níže uvedenou adresu, spolu s vyplněným formulářem, který naleznete ZDE.

 

REKLAMACE

V případě reklamace zasílejte zboží s kopií daňového dokladu a vyplněným formulářem, který naleznete ZDE, na naši adresu uvedenou níže. Reklamaci vyřídíme nejpozději do 30 dnů od obdržení vaší zásilky.

V případě odstranitelné závady zboží opravíme. Pokud se bude jednat o neodstranitelnou závadu, finanční prostředky vám zašleme na bankovní účet uvedený ve formuláři. Zboží nevyměňujeme. Reklamované oblečení musí být čisté a vyprané, boty a ostatní vybavení musí být zbavené nečistot, jinak nemusí být přijato k reklamaci.

 

Adresa sídla společnosti ALPINE PRO (vrácení zboží, reklamace):

ALPINE PRO, a.s.

Kodaňská 1441/46 - Office center

PRAHA 10 101 00